Traťový dělník/zámečník

DT - Výhybkárna a strojírna, a.s.

Místo práce
Dolní 100, Prostějov 797 11, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovník provádí servisní práce. Jedná se především o broušení výhybek, opravu rozchodů, podbíjení, výměnu a montáž dílů výhybek, seřízení výhybek a jejich funkcí. Ovládá práci s vybavením, stroji a měřidly.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- letní mimořádná odměna (ve výši 1 000 – 9 000,- Kč, dle hospodářských výsledků)
- zimní mimořádná odměna („13. plat“, dle hospodářských výsledků)
- roční mimořádná odměna (do výše 6 000,- Kč, dle pracovních výsledků a přístupu k práci)
- odměna za odpracovanou dobu (600,- Kč/měsíc, za odpracování plného měsíčního fondu pracovní doby)
- 5 týdnů dovolené (v roce 2015 namísto 5. týdnu dovolené finanční kompenzace ve výši 9 000,- Kč)
- stravné – cena pro zaměstnance u jednoho standardního jídla je 20,- Kč (příspěvek zaměstnavatele činí 41,- Kč)
- příspěvek na dopravu (v případě bydliště mimo Prostějov) – dle vzdálenosti bydliště od Prostějova ve výši 13-45,- Kč (vyplácen za den v práci; po skončení 3 měsíční zkušební doby)
- individuální zaměstnanecký benefit (flexi pass) – ve výši 6 000,- Kč za rok (po 1 roce pracovního poměru)
- vzdělávání pracovníků (jazykové kurzy, odborná školení)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zdravotní způsobilost pro práci v kolejišti, §2 písmeno b) bod 1 vyhlášky 101/1995 Sb.
- elektrotechnická kvalifikace podle přílohy č. 4 vyhlášky 100/1995 Sb. a vyhlášky 50/1978 Sb. §3
- odborná zkouška F-12 výhodou
- základní kurz svařovaní el. obloukem
- zkušenosti s broušením výhybek
- praxe a zkušenosti v oblasti montáže, svařování, navařování a oprav železničního svršku
- řidičský průkaz sk. B
- fyzická zdatnost
- ochota pracovat mimo sídlo firmy ve vícedenních cyklech, včetně So, Ne

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Významný výrobce výhybkových konstrukcí s dlouholetou tradicí a specializací na výzkum, vývoj, konstrukci, výrobu, montáž a regeneraci výhybkových konstrukcí pro železniční, podzemní a tramvajové tratě.
ID: 2052724  Datum zveřejnění: 18.3.2015