Autojeřábník / autojeřábnice

DTS Vrbenský, a.s. (MPSV)

Místo práce
7, 434 01 Most, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-02
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha zemních a příbuzných strojů (83422)

Pracoviště a kontakty

Firma:DTS Vrbenský, a.s., IČ 63145251, http://www.dts-as.cz
Pracoviště:Souš 7, 434 01 Most 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-05-02
Mzdové rozpětí:od 17000 do 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, penzijní připojištění
Podnikové stravování, závodní stravování
Dovolená navíc, 25 dní dovolené
Zvláštní prémie, 13. plat

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:AUTOJEŘÁBNÍK / AUTOJEŘÁBNICE
Podmínka řidičské oprávnění skupiny C+ profesní průkaz řidiče, psychologické vyšetření, jeřábnický průkaz není podmínkou, po zácviku na autojeřábu pod dohledem zajistíme školení, jeřábnický a vazačský průkaz.
Náplň práce:
- autojeřábník/autojeřábnice (řidič pracovních strojů):
- Řízení nákladního vozidla a obsluha autojeřábů typu AD20 T 815.
- Vázání břemen - vazačský průkaz
- Údržba a drobné opravy autojeřábu
- Ostatní úkoly uložené nadřízeným zaměstnancem
V případě oboustranné spokojenosti (zaměstnanec x zaměstnavatel) možnost převodu na pracovní poměr na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody:
- záruky výhod uzavřené kolektivní smlouvy, prémie, 13. plat, 25 dní dovolené, penzijní připojištění, připojištění za odpovědnost zaměstnanců, závodní stravování, zaměstnavatel s 20. letou praxí
HLÁSIT SE: Ing. Barbora Jeníčková tel.: 478 005 117 volat 7:00 - 14:30hod, email: [email protected], osobně: Most-Souš čp. 7, 7:00hod ráno (po telefonické domluvě)

Poslední změna:2017-04-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most

číslo volného místa: 12527080715

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Obsluha stavebních strojů - průkaz jeřábníka, není podmínkou
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče