Elektroinstalatér

DULUX SERVICE, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
736 01 Karviná, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2015-07-08
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební a provozní elektrikáři (74110)

Pracoviště a kontakty

Firma:DULUX SERVICE, s.r.o., IČ 02512491
Pracoviště:DULUX SERVICE, s.r.o. pracoviště Havířov, pošt. přihrádka 0, 736 01 Havířov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-07-08
Mzdové rozpětí:od 12000 do 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme zedníky na hlavní pracovní poměr s místem výkonu práce v Havířově.
Požadujeme:
- manuální zručnost
- KVALITU A PŘESNOST ODVEDENÉ PRÁCE
- spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu
- praxe min. 2 roky

Náplň práce:
- zdění nosných zdí a příček
- příprava betonu, malty, cementu a jiných stavebních materiálů
- řezání a zkracování cihel, panelů a zdiva na požadovanou velikost
- vkládání izolací proti působení tepla a vlhkosti.
- stavba, popřípadě oprava omítek
- údržba a obnova zdiva budov
- zkušenosti s realizací vnitřních a interiérových omítek při použití různých materiálů vč. povrchových úprav
- osazování výrobků přidružené stavební výroby vč. obkladů a dlažby

Nabízíme:
- práci na HPP
- zázemí stabilní společnosti
- nástup ihned
Životopisy s motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu: [email protected]

Poslední změna:2015-07-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 9204950704

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou