Lektor pobytového centra

Dům dětí a mládeže, Horažďovice, Zámek 11 (MPSV)

Místo práce
Mírové náměstí 11, 341 01 Horažďovice, Okres Klatovy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
21750 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pedagogové volného času (23594)

Pracoviště a kontakty

Firma:Dům dětí a mládeže, Horažďovice, Zámek 11, IČ 61781371
Pracoviště:Dům dětí a mládeže v Horažďovicích, Mírové náměstí 11, 341 01 Horažďovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-09-01
Mzdové rozpětí:od 21750 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Máte-li o uvedenou pozici zájem a splňujete-li požadavky, zašlete strukturovaný životopis s motivačním dopisem (max A4) ve formátu PDF e-mailem na adresu „[email protected]“, a to nejpozději do 11. června 2017 včetně. K osobnímu pohovoru, který proběhne 16. června 2017, budou pozváni pouze uchazeči splňující níže uvedené požadavky.

POŽADUJEME:
- VŠ min. v magisterském stupni (faktulty přírodovědné, lesnické, zemědělské, pedagogické či technické) - POVINNÁ PODMÍNKA
- chuť pracovat s dětmi (v předškolním věku), žáky a studenty;
- časovou flexibilitu a připravenost nárazově pracovat v odpoledních/večerních hodinách a o víkendech;
- schopnost analytického myšlení, sebeorgaizace a týmové spolupráce;
- trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B.

VÍTÁME:
- aktivní znalost cizího jazyka, nejlépe NJ (případně AJ);
- pedagogická praxe či praxe v mimoškolních aktivitách (vedení kroužků, dětských oddílů, EVVO apod.);
- dobrá uživatelská znalost práce na PC (např. grafické editory, GIS, modelování přír. procesů aj.);
- přehled v problematice ochrany přírody, odbornost

NABÍZÍME:
- předpokládaný září 2017;
- plný pracovní úvazek (40 hodin týdně), 40 dnů dovolené;
- smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení;
- smysluplnou práci v mladém a tvůrčím kolektivu;
- zaměstnanecké výhody (další vzdělávání pedagogických pracovníků, FKSP aj.);
- platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů 10. - 11. platová třída - pedagog volného času

Hlavní činnosti lektora (pedagoga volného času) jsou např.:
- příprava a realizace jednodenních výukových programů, terénních exkurzí a vícedenních pobytových kurzů;
- příprava a realizace osvětových akcí pro veřejnost, letních táborů, vedení zájmových kroužků;
- fundraising, administrace a realizace vzdělávacích projektů, spolupráce a komunikace se školami

Případné dotazy je možno zodpovídat i telefonicky - 606 880 502

Poslední změna:2017-05-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Klatovy

číslo volného místa: 12758300779

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B