Účetní a pomocný personalista

Dům umění města Brna, příspěvková organizace

Malinovského nám. 2, 60200 Brno, Jihomoravský kraj, Brno - město
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmínky (brutto)
od 7400 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- evidence a účtování majetku (pořízení, vyřazení, odpisy, sestavování odpisového plánu)
- účtování o prodeji zboží a vstupenek na pokladnách
- chystání podkladů pro přefakturaci energií dlouhodobým nájemcům a hovorného zaměstnancům
- výpomoc s personální agendou - příprava dohod o provedení práce a pracovní činnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na poloviční pracovní úvazek
- smlouvu na dobu určitou – 1 rok
- 25 dní dovolené za rok
- stravenky
- příjemné pracovní prostředí v centru Brna
- výše platu dle započitatelné praxe

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Podvojné účetnictví - Pokročilý
Personalistika - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

odpovědnost, samostatnost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme významnou brněnskou kulturní organizací s více než sto letou tradicí. Zaměřujeme se na výstavy současného výtvarného umění. Garantujeme stabilní pracovní prostředí v příspěvkové organizaci Magistrátu města Brna. Sídlíme v krásné funkcionalistické budově v centru Brna.
ID: 2991583  Datum zveřejnění: 30.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 7400 Kč