Lékař/ka interny a diabetologie - velké meziříčí

Dům zdraví spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Poříčí 1256, 594 01 Velké Meziříčí, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lékaři v interních oborech (22121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Dům zdraví spol. s r.o., IČ 46973460
Pracoviště:Poříčí 1256/11, 594 01 Velké Meziříčí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 26000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:*Požadujeme:
- zájem o obor, příjemné vystupování a profesionální přístup.
Nabízíme:
- placené odborné kurzy v oboru, nabízíme motivační platové ohodnocení, profesní růst.
Nástupní plat od 26.000,- Kč/plný úvazek a následně dle výkonnosti ordinace.
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: [email protected] nebo volejte na tel. číslo: 566 522 442.

Poslední změna:2016-11-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 11696770706

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně