Zámočník - Montér

DUMAKOV s.r.o. - org.zložka

Miesto práce
Okres Ostrava
Termín nástupu
07.04.2015
Mzdové podmienky (brutto)
4.30 - 4.50 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zámočnícko - montážné práce oceľových konštrukcií. Čítanie výkresovej dokumentácie a prax je výhodou.

Preplatená jedna cesta
Ubytovanie hradíme
Práca na HPP
Finančné ohodnotenie

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala svoj CV nám zašlite na [email protected]
Bližšie informácie na 0905 655 271 / 0918 275 922

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť DUMAKOV s.r.o.ja na trhu už 15 rokov.Prevažná činnosť je orientovaná na poskytovanie pracovných možností v oblasti strojárskej a stavebnej činnosti v Českej Republike.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2069490  Datum zveřejnění: 1.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 4.30 - 4.50 EUR/hodina