Manažer kanceláře v mezinárodní společnosti 25.000 Kč !

Duna House Czech Republic

Místo práce
Michelská 300/60, Praha 4 - Michle, Praha
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
fixní plat 25.000 Kč + provize z prodeje

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vybudování týmu makléřů za pomoci HR oddělení
- Vedení školení
- Motivace a kontrola týmu
- Zodpovědnost za výsledky kanceláře
- Samostatná realitní činnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

- V naší kanceláři nechybí profesionální přístup, dobrá nálada a výborná káva :)
- 25 000,- + provize z prodeje kanceláře + 58% z vlastní realitní činnosti
- Manažerské školení ZDARMA
- Systém školení pro makléře ZDARMA
- Podpora právního oddělení ZDARMA
- Marketingová podpora ZDARMA
- Motivační provizní nastavení pro makléře
- Žádné poplatky vůči společnosti

Informace o náboru

Máte zájem o další informace nebo se s námi chcete sejít? Ozvěte se nám!

Životopisy v anglickém jazyce posílejte na emailovou adresu:
V emailu prosím uvádějte referenční číslo pozice MN116151.

Jelikož se chceme rozvíjet ještě rychleji hledáme nového kolegu, který nás podpoří v rámci našeho růstu a stane se nepostradatelným článkem v našem týmu manažerů a vybuduje si s naší podporou svůj tým lidí. S námi porostete také! Staňte se jím právě Vy a udělejte ten správný krok pro svou kariéru. Pohovory probíhají ve dvou kolech v českém i anglickém jazyce. Pošlete nám svůj životopis s fotografií, v českém a anglickém jazyce na [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Min. 2 roky zkušenosti v oboru obchodu podmínkou - nejlépe jako manažer týmů obchodníků
- Zkušenost s budováním a vedením týmu
- Obchodní talent a vyjednávací schopnosti
- Pozitivní a komunikativní osobnost
- Trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Duna House Česká republika je součástí mezinárodního holdingu s realitami Duna House Group. Máme přes 15 let zkušeností s realitami. Našimi partnery v mezinárodní síti jsou největší maďarská realitní společnost Duna House, Smart Ingatlan a největší polská realitní společnost Metro House. Stovky poboček ve střední Evropě a tisíce aktivních makléřů jsou důkazem úspěchu a kvality realitních služeb Duna House Group. Potřebám klienta je věnována maximální pozornost.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1641967  Datum zveřejnění: 14.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: fixní plat 25.000 Kč + provize z prodeje