Odborný prodejce s pravidelným příjmem a skvělými kolegy

Duna House Czech Republic

Místo práce
Michelská 300/60, Praha 4 - Michle, Praha
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naučíme Vás, jak prodávat reality. Poskytneme Vám plnou podporu včetně právních a hypotečních služeb.
Poradíme Vám, jak zajistit klientům kompletní realitní servis a jak pomáhat lidem splnit jejich sen o lepším bydlení.
Uděláme z Vás realitního profesionála, na kterého se budou klienti s důvěrou obracet. A hlavně nabízíme Vám úžasný, přátelský kolektiv a podporu firmy, manažerů i kolegů. Všichni tu pracujeme jako tým.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- fixní plat, vyplácení záloh a provizní systém
- know-how a zázemí úspěšné mezinárodní realitní sítě
- výdělky již od prvního měsíce díky speciálnímu proviznímu modelu pro nové makléře
- provozování činnosti bez zbytečných nákladů - žádný poplatek za kancelář, za profesionální školení, za reklamu - vše je u nás ZDARMA
- osobní přístup, příjemný kolektiv, přátelská atmosféra, moderní prostory
- kariérní růst

Informace o náboru

Pojďte se přesvědčit, že práce může být i zábava, za kterou dostanete dobré finanční ohodnocení.
[email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost, příjemné a reprezentativní vystupování, loajalita,
- přirozený komunikační a obchodní talent,
- zájem vzdělávat a rozvíjet se,
- pozitivní osobnost! – nejdůležitější je pro nás přátelská atmosféra v našem týmu na kterou klademe velký důraz.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Duna House Česká republika je součástí mezinárodního holdingu s realitami Duna House Group. Máme přes 15 let zkušeností s realitami. Našimi partnery v mezinárodní síti jsou největší maďarská realitní společnost Duna House, Smart Ingatlan a největší polská realitní společnost Metro House. Stovky poboček ve střední Evropě a tisíce aktivních makléřů jsou důkazem úspěchu a kvality realitních služeb Duna House Group. Potřebám klienta je věnována maximální pozornost.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1941685  Datum zveřejnění: 5.1.2015