Special Event Coordinator Assistant

Dunross s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost z oblasti kosmetiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Special Event Coordinator.

Náplň práce

* Zastřešování a koordinace hlavních projektů oddělení Special Event (konference, zájezdy atd.)

Konference (hlavní část náplně práce)

* Příprava scénářů akcí (podrobný program po minutách akce se sepsáním všech proslovů)
* Příprava časových harmonogramů konferencí
* Příprava PowerPointových prezentací
* Administrativa spojená s organizací konference (komunikace s produkční agenturou, vytváření seznamů, vytváření vnitropodnikové komunikace ohledně akce)
* Tvorba videí a jejich zakomponování do programu konference
* Výběr hudby do scénáře
* 3x hlavní konference za rok

Zájezdy (okrajová část náplň práce)

* Příprava organizace zájezdů pro kosmetické poradkyně (2x za rok)
* Poptání hotelů, vytvoření porovnávacích tabulek, příprava informací o vybrané destinaci a hotelu, dále příprava dopisů výhercům, vytváření seznamů účastníků a příprava podkladů pro CK

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zajímavá práce ve stabilní společnosti s mezinárodním zázemím
* Motivující platové ohodnocení
* Odborné vzdělávání
* Velmi zajímavé zaměstnanecké benefity
* Plánovaný nástup od 1.7.2014
* Smlouva na dobu určitou (zástup za MD, možnost prodloužení)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Dunross Consulting je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdělání
* Zkušenosti z organizace eventů, produkce
* Zkušenosti s vedením týmu výhodou
* Pokročilá znalost angličtiny
* Znalost práce s PC – MS Office – PowerPoint, Word, Excel,
* Organizační talent, komunikativní osobnost
* Schopnost samostatné práce
* Schopnost logického uvažování, smysl pro detail
* Řidičský průkaz – aktivní řidič
* Flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1710765  Datum zveřejnění: 8.4.2014