Pricing Coordinator

Dunross s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Implementácia cenových stratégii ropných produktov
* Vytváranie a implementácia systému cenového monitoringu
* Spracovanie analýz predaja a následná úprava/zmena taktiky cenotvorby
* Tímová spolupráca s personálom jednotlivých predajní pre zabezpečenie úspečnej inplementácie cenovej stratégie
* Analýza konkurenčných výhod predajní
* Iniciatívna participácia na reklamných a promočných aktivitách
* Zabezpečenie dodržiavania vysokých HSE štandardov

* Práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
* Priestor pre rozvoj a sebarealizáciu
* Adekvátne finančné ohodnotenie a bonusy
* 5 týždňov dovolenky
* Jazykové kurzy a odborné vzdelávanie
* Ďalšie firemné benefity

Pre nášho významného klienta, stabilnú spoločnosť pôsobiacu na globálnom trhu, hľadáme Pricing Coordinatora. Chýba Vám priestor pre uplatnenie Vášho potenciálu a odbornosti? Rád/a by ste využívali anglický jazyk? Ste naozaj dobrý v práci s kontingenčnými tabuľkami?Spĺňate potrebné kvalifikačné požiadavky? V prípade, že ste na všetky otázky odpovedali kladne, hľadáme práve Vás!

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Vaše CV na email: [email protected]

"Souhlasím, aby společnost Dunross Consulting, sídlem Sudoměřská 32, Praha 3, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Dunross Consulting je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Vzdelanie ekonomického smeru (môže byť aj čerstvý absolvent so znalosťou kontingenčných tabuliek)
* Výhodou sú skúsenosti s cenotvorbou a vytváraním cenových
stratégií
* Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (Maďarský jazyk výhodou)
* Pokročilé počítačové znalosti (excel - expert)
* Orientácia na detail a schopnosť pracovať v tíme
* Analytické a komunikačné schopnosti
* Proaktívny prístup

Dunross Recruitment je personálne-poradenská spoločnosť. Vznikla v Českej republike a svoje pôsobenie rozšírila i na poľský a slovenský trh. Zameriavame sa hlavne na pozície stredného a vyššieho managementu a na pozície špecialistov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1879350  Datum zveřejnění: 24.10.2014