Obchodný zástupca pre fleetové karty

Dunross s.r.o.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
* Starostlivosť o stávajúcich zákazníkov a upsales
* Vytváranie cenových stratégií a individuálneho prístupu k zákazníkovi pre maximalizáciu celkového zisku
* Analovanie trhu, obratu, ziskovosti a celkových aktivít
* Aplikovanie metofológie SPANCOP
* Aktívne spolupracovanie s ďalšími zúčastnenými stranami (District managers, Site managers, Providers)
* Riešenie vzniknutých problémov so zákazníkmi a kompetentnými osobami (napr. dodávateľmi)
* Spracovanie rôznych nástrojov ako Fleet web site, SAP a pod.. spolupráca na rozvoji systému fleetových kariet
* Príprava zmlúv a ich spracovanie

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
* Priestor pre rozvoj a sebarealizáciu
* Adekvátne finančné ohodnotenie a bonusy
* 5 týždňov dovolenky
* Jazykové kurzy a odborné vzdelávanie
* Ďalšie firemné benefity

Informace o náboru

Pre nášho významného klienta, stabilnú spoločnosť pôsobiacu na globálnom trhu, hľadáme Fleet Card Obchodného zástupcu pre slovenský trh. Chýba Vám priestor pre uplatnenie Vašeho potenciálu a odbornosti? Cítite sa v oblasti obchodu ako doma? Máte ten správny “drive”? Rád/a by ste využívali anglický jazyk, spoznávali zaujímavých ľudí a budovali si vlastné obchodné cesty? Spĺňate potrebné kvalifikačné požiadavky? V prípade, že ste na všetky otázky odpovedali kladne, hľadáme práve Vás!

V prípade že Vás táto pracovná ponuka zaujala, zašlite nám svoje CV na email: [email protected]

Ing. Katarina Bajcarová
Dunross Consulting
Sudoměřská 32
130 00 Praha 3
Czech Republic
Tel: +420 222 723 664
Fax: +420 222 726 747
www.dunross.cz
ISO 9001:2000 Registered

Souhlasím, aby společnost Dunross Consulting, sídlem Sudoměřská 32, Praha 3, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Dunross Consulting je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Vzdelanie najlepšie ekonomického smeru (obchod, management, marketing)
* Min. 1-2 ročnú skúsenosť na obdobnej pozícii
* Prehľad v systémoch ako SAP? POS, fleet system
* Prehľad o produktoch v segmente FMCG, doprave alebo palivách
* Aktívnu znalosť anglického jazyka, maďarský jazyk je výhodou
* Schopnosť viesť tým zamestnancov a mentoring
* Iniciatívu, orientáciu na detail a schopnosť pracovať pod tlakom
* Veľmi dobré obchodné a vyjednávacie schopnosti
* Interpersonálne, komunikačné a analytické schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1886854  Datum zveřejnění: 2.10.2014