Supply Coordinátor

Dunross s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Spracovávanie transportných a tovarových faktúr, ich kontrola a dohľad
nad včasným uhradením
* Spracovávanie faktúr z komerčného predaja, správa dát v SAP
* Zaisťovanie úverových limitov pre komerčných zákazníkov
* Správa S&T záznamov, analýza strát palív a ich príčin
* Sledovanie zásob pohonných látok na jednotlivých predajniach
* Koordinácia dodávok týchto pohonných látok na stanovištia

* Možnosť pracovať a rozvíjať sa v prostredí medzinárodnej spoločnosti
* Zaujímavé platové ohodnotenie a možnosť kariérneho rastu
* Zaujímavé benefity (5 týždňov dovolenky, stravenky, jazykové
vzdelávanie..)
* Zmluvu na 1 rok s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú

V prípade, že Vás táto pracovná pozícia zaujala, zašlite nám svoj životopis na e-mail: [email protected]

Ing. Katarína Rytířová
Recruitment Team Leader
Dunross Recruitment
Sudoměřská 32
130 00 Praha 3
Czech Republic
Tel: +420 603 461 811
www.dunross.cz

Souhlasím, aby společnost Dunross Consulting, sídlem Sudoměřská 32, Praha 3, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pre jedného z našich klientov, významnú medzinárodnú spoločnosť so silným zastúpením na globálnom trhu hľadáme LO Supply Assistanta. Chýba Vám priestor pre uplatnenie Vašeho potenciálu a odbornosti? Cítite sa v oblasti logistiky ako doma? Máte skúsenosti s kontingenčnými tabuľkami, prípadne exelom? V prípade, že ste na všetky otázky odpovedali kladne, hľadáme práve Vás!

Dunross Consulting je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* SŠ/VŠ vzdelanie
* Pozícia je vhodná i pre absolventa
* Anglický jazyk na pokročilej úrovni, maďarský jazyk výhodou
* Excel na pokročilej úrovni
* Výborné komunikačné schopnosti
* Precíznosť, presnosť a organizačné schopnosti
* Schopnosť riešit náročné pracovné situácie aj pod časovým stresom
* Flexibilita

Dunross Recruitment je personálne-poradenská spoločnosť. Vznikla v Českej republike a svoje pôsobenie rozšírila i na poľský a slovenský trh. Zameriavame sa hlavne na pozície stredného a vyššieho managementu a na pozície špecialistov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1908416  Datum zveřejnění: 19.8.2015