Konstruktér

Dunross s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Konstrukce a kompletní výkresová dokumentace speciálních měřících zařízení
• Příprava podkladů pro technická jednání, spolupráce při výrobě a montáži
• Účast při technických jednáních se zákazníky
• Spolupráce při zkouškách měřících zařízení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se vývojem a výrobou jednoúčelových strojů pro automobilový a železniční průmysl, hledáme schopné konstruktéry. Pozici obsazujeme do společnosti sídlící v Praze.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky
• SŠ/VŠ vzdělání
• Znalost konstruování v Inventoru a CAD
• Vhodná praxe v konstruování, zejména vývojovém
• Schopnost úspěšně a úplně ukončit svěřenou práci a předat její výsledek
• Uživatelská znalost s běžnými PC aplikacemi
• Řidičský průkaz sk. B nutností
• Znalost Aj nebo Nj výhodou
• Vysoké pracovní nasazení, loajalita, samostatnost

Nabízíme
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Řešení zajímavých a podnětných konstrukčních úloh
• Práce v kolektivu tvůrčích a kvalifikovaných spolupracovníků
• Bezprostřední aplikace vývoje a konstrukce do fyzické podoby konečného výrobku
• Možnost dalšího rozvoje znalostí cizích jazyků

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2110201  Datum zveřejnění: 15.5.2015