Automechanik

Dunross s.r.o.

Místo práce
Praha, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zajištění kompletního procesu opravy vozu
• Dodržování standardů výrobce
• Zajišťování opravy v souladu s předpisy a dodržování kontrolních mechanizmů
• Ověření provedení opravy testovací jízdou
• Vedení evidence o provedených opravách a prohlídkách vozidla
• Zajištění opravy na poprvé a včas

Informace o náboru

Požadavky:
• Min. vyučení v oboru
• Praxe na obdobné pozici NUTNOSTÍ
• Dobrá znalost mechanických oprav vozidel
• Základní počítačové dovednosti
• Vysoké pracovní nasazení, spolehlivost a schopnost rychle se učit
• Nástup nejlépe ihned

Nabízíme:
• Práce pro nadnárodní, dynamickou a rostoucí společnost
• Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
• Příjemné a moderní pracovní prostředí a skvělá práce pro milovníky aut
• Přátelský tým
• Práce na HPP
• Příspěvky na stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se maloobchodním prodejem aut a jejich servisem, obsazující pobočky v Praze a Brně, hledáme vhodného kandidáta na pozici AUTOMECHANIK.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2221177  Datum zveřejnění: 13.8.2015