Obchodně - technický zástupce

Dunross s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

akvizice nových zákazníků (B2B)
péče o stávající zákazníky
nabídka a prodej produktů společnosti
poskytování technického poradenství
vytváření cenových nabídek
zodpovědnost za celkovou agendu prodeje

Informace o náboru

Požadavky:

SŠ vzdělání s technickým zaměřením
min. 2 roky praxe, nejlépe na obdobné pozici
uživatelská znalost PC
anglický jazyk min. na základní úrovni
řidičský průkaz sk. B
cílevědomost, zodpovědnost, samostatnost
organizační schopnosti
reprezentativnost a obchodní duch

Nabízíme:

stabilní společnost s dlouhodobým fungováním na trhu
plně vybavená kancelář
notebook
telefon
služební automobil i pro soukromé účely
stravenky
odborná školení

Souhlasím, aby společnost Dunross Recruitment, sídlem Sudoměřská 32, Praha 3, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou a prodejem balících systémů, působící nejen na českém trhu, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Obchodně – technický zástupce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2889582  Datum zveřejnění: 12.1.2017