Specialista interního Call Centra

Dunross s.r.o.

Místo práce
Zlín, Okres Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- telefonická komunikace s potenciálními či stávajícími klienty
- telefonické sjednávání schůzek pro manažery devizových obchodů
- poskytování informací o produktech společnosti
- administrativa spojená s danou náplní (správa a vedení databáze klientů, reporting, atd.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající finanční ohodnocení (fixní mzda + možnost variabilní složky)
- firemní benefity (stravenky, příspěvek na důchodové pojištění nebo jazykové kurzy, atd.)
- moderní pracovní prostředí v centru Zlína
- mladý a přátelský kolektiv
- práci na hlavní pracovní poměr
- možnost osobního rozvoje

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Pro našeho klienta, dynamickou společnost zabývající se poskytováním nejvýhodnějších devizových kurzů pro své klienty hledá kandidáta/ku na pozici Specialista interního Call Centra.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- komunikativní osobnost, organizovanost a schopnost rychlého jednání
- orientace na cíl a výsledek
- kladný vztah k telefonování
- samostatnost, zodpovědnost, asertivita
- znalost práce na PC, MS Office
- předchozí zkušenost v zákaznickém servisu výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2917239  Datum zveřejnění: 1.2.2017