Elektromontér

Dunross s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
09.04.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- provádění elektromontážních a jiných souvisejících prací
- provádění montáží kabelových souborů VN a NN v rozsahu svého vyškolení
- provádění oprav a montáží veřejného osvětlení v obcích
- drobné opravy svěřených mechanizmů
- vykonávat podle potřeby funkci řidiče
- ostatní práce dle dispozic přímého nadřízeného

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na HPP na dobu určitou i neurčitou
- platové ohodnocení odpovídající získané praxi
- možnost profesního růstu
- stravenky
- životní pojištění
- daňové výhody
- zvýhodněné dopravné
- hrazení pracovních a ochranných pomůcek

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho významného klienta, společnost, která je dodavatelem projekčních a montážních prací v energetice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektromontér.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Elektro

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ukončené vzdělání v oboru
- osvědčení vyhláška č.50/78 Sb. minimálně §5
- řidičský průkaz typu B
- praxe v oboru alespoň 1 rok
- řidičský průkaz typu C a osvědčení na výškové práce výhodou
- vazačský průkaz a průkaz obsluhy vysokozdvižných plošin výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3003878  Datum zveřejnění: 7.4.2017