Technik kvality do testovacího centra

DURA Automotive CZ

Místo práce
Průmyslový park 300, 74221 Kopřivnice, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
možný IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte perpektivní práci v oblasti automotive v moderním závodě ? Pak jste ZDE správně !
Pro závod v Kopřivnici (výroba a montáž řadících a brzdových mechanismů) hledáme vhodného kandidáta na pozici:

TECHNIKA KVALITY DO TESTOVACÍHO CENTRA

Náplň činností:
- provádění testů kabelů a řadících mechanismů dle specifikace zákazníka (IPT, PVT, Ostatní)
- Festo: základní zapojení pneumatických obvodů
- spolupráce při výrobě mechanických přípravků
- návrhy, stavba a rekonstrukce testovacích zařízení
- tvorba pracovních postupů
- komunikace se zadavateli testů v Aj (komunikace s kvalitou, technologií vývojem)

Nabízíme: škálu benefitů jako například vyplácení měsíč.prémií + roční BONUS, dále 5 týdnů dovolené za rok, pružnou pracovní dobu, práci v novém závodě s velmi dobrou infrastrukturou a významným rozvojovým potenciálem do budoucna, motivující měsíční plat, bohatou podporu ve vzdělávání a možnost uplatnit se v prostředí automobilového průmyslu a další !

Zaměstnanecké výhody, benefity

zaměstnanecký program

Informace o náboru

V případě zájmu,prosím zašlete CO NEJDŘÍVE strukturovaný životopis na adresu: [email protected]

Těšíme se na Vás !

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenská technologie nebo diagnostika vozidel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

DALŠÍ POŽADAVKY:
- SŠ, VŠ technické vzdělání (elektro nebo strojní)
- Aj střední úroveň (slovem i písmem)
- základní znalosti práce na PC, MS Office
- zkušenosti s měřicí technikou z oblasti strojírenské metrologie (posuvky, trhačky, profil projektor, siloměry …)
- znalost technické dokumentace (výkresy, manuály)
- ochota učit se nové věci (specifikace, nové měřící přístroje)
- kreativita, ve většině případů řešení strojních technických problémů
- zkušenosti z automobilového průmyslu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Závod v Kopřivnici je největším a nejmodernějším závodem skupiny DURA v Evropě v rámci segmentu ovládacích a řídících systémů s více než 800 zaměstnanci v roce 2015.
Široké portfolio našich výrobků dodáváme téměř všem nejvýznamnějším automobilkám. Jsme závodem, který vzhledem ke své velikosti a dosahovaným výsledkům není jen montážním, ale má vlastní testovací centrum a podílíme se na zajišťování činností pro ostatní závody v oblasti nákupu, designu i v oblasti zlepšování výrobních technologií.Tato naše komplexnost, jak v zákaznické základně, tak v sortimentu dodávaných výrobků a poskytovaných služeb, nám i v současném období, které je obtížné pro celý automobilový sektor, zaručuje, že jsme schopni růst a dosahovat vynikajících výsledků.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 1233750  Datum zveřejnění: 7.9.2015