Elektrikář - návrh a stavba jednoúčelových strojů

DURA Automotive CZ

Místo práce
Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
1.5.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

• spolupráce při navrhovaní elektrický zapojení strojů
• sestavování zapojení dle navrženého zapojení
• po zaškolení navrhování a sestavování pneumatických obvodů
• spolupráce při oživení zařízení
• zodpovědnost za dílčí plnění stanovených cílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vhodné také pro absolventy s kvalifikací v oboru elektro.

Všem našim zaměstnancům nabízíme práci v novém závodě s velmi dobrou infrastrukturou a významným rozvojovým potenciálem do budoucna, motivující platové ohodnocení orientované na výkonnost a dosahované výsledky, příležitost profesního růstu a možnost uplatnit se v prostředí automobilového průmyslu.
Bližší benefity budou upřesněny při osobním jednání.

Informace o náboru

Pozice je součástí nástrojárny, prototypové dílny a skupiny kontruktérů. Je to samostatná pozice v oboru elektro, jednosměnný provoz.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektro, PLC, pneumatika

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:

• SOU/USO technického směru specializace elektro
• základní zkušenosti s řídicím systémem SIMATIC výhodou
• základní zkušenosti z oblasti pneumatiky FESTO výhodou
• vyhl. 50/78sb. – kvalifikace pro práci na elektrických zařízeních
• manuální zručnost
• samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Závod v Kopřivnici je největším a nejmodernějším závodem skupiny DURA v Evropě v rámci segmentu ovládacích a řídících systémů s více než 800 zaměstnanci v roce 2015.
Široké portfolio našich výrobků dodáváme téměř všem nejvýznamnějším automobilkám. Jsme závodem, který vzhledem ke své velikosti a dosahovaným výsledkům není jen montážním, ale má vlastní testovací centrum a podílíme se na zajišťování činností pro ostatní závody v oblasti nákupu, designu i v oblasti zlepšování výrobních technologií.Tato naše komplexnost, jak v zákaznické základně, tak v sortimentu dodávaných výrobků a poskytovaných služeb, nám i v současném období, které je obtížné pro celý automobilový sektor, zaručuje, že jsme schopni růst a dosahovat vynikajících výsledků.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2027829  Datum zveřejnění: 26.2.2015