Řidič VZV, manipulant, skladník

DURA Automotive CZ

Místo práce
Průmyslový park 300, 74221 Kopřivnice, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
15.9.2015
Mzdové podmínky (brutto)
16500 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro práce ve skladu hledáme kandidiáta na pozici
MANIPULANTA,ŘIDIČE VZV s touto náplní:

• manipulace s materiálem, hotovými výrobky a vedení příslušné evidence
• předpokladem je práce ve 3-směnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Finanční 1/2roční benefit až 11.000,-Kč, stabilitu práce v nadnárodní americké společnosti, příjemný pracovní kolektiv, odpovídající platové a dobré ohodnocení, pravidelná kvalifikace ve vzdělávání pro výkon své pozice.

Informace o náboru

Na e-mail zasílejte, prosím, životopisy. Těšíme se na vaše nabídky !

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• praxe v řízení VZV
• platný průkaz k řízení VZV podmínkou
• vítána znalost obsluhy PC a vítána praxe se čtečkou
• ochota pracovat i potřebné přesčasy, odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Závod v Kopřivnici je největším a nejmodernějším závodem skupiny DURA v Evropě v rámci segmentu ovládacích a řídících systémů s více než 800 zaměstnanci v roce 2015.
Široké portfolio našich výrobků dodáváme téměř všem nejvýznamnějším automobilkám. Jsme závodem, který vzhledem ke své velikosti a dosahovaným výsledkům není jen montážním, ale má vlastní testovací centrum a podílíme se na zajišťování činností pro ostatní závody v oblasti nákupu, designu i v oblasti zlepšování výrobních technologií.Tato naše komplexnost, jak v zákaznické základně, tak v sortimentu dodávaných výrobků a poskytovaných služeb, nám i v současném období, které je obtížné pro celý automobilový sektor, zaručuje, že jsme schopni růst a dosahovat vynikajících výsledků.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2250069  Datum zveřejnění: 15.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16500 - 20000 Kč/měsíc