Ošetřovatel/ka drůbeže

DŽV Rychnov nad Kněžnou a.s. (MPSV)

Místo práce
151, 518 01 Semechnice, Okres Rychnov nad Kněžnou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
14500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chovatelé drůbeže (61220)

Pracoviště a kontakty

Firma:DŽV Rychnov nad Kněžnou a.s., IČ 47468050
Pracoviště:DŽV Rychnov nad Kněžnou a.s. - Semechnice, Kruhovka 151, Semechnice, 518 01 Dobruška

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 14500 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, zaměstnanecké benefity
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt zasláním životopisu na e-mail [email protected] nebo telefonicky.
- ZŠ
- přímá práce s drůbeží
- obsluha třídící linky - třídění vajec, rovnání proložek a krabiček na palety atd.
- fyzická zdatnost - fyzicky náročnější práce
- pracovní doba od 6 do 14:30 hod.
- pracovní režim zpravidla 2 dny práce a den volna; plánování směn po dohodě, kdy za více odpracovaných dní následuje více dní volna
- příjemný kolektiv, 25 dní dovolené, zázemí stabilní společnosti
- zaměstnanecké benefity - příspěvky na dovolenou, kulturu, sport, naturální vejce a prase,
příspěvek na stravování
- nástupní mzda 14 500 Kč + odměny, nástup dle dohody.

Poslední změna:2017-05-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rychnov nad Kněžnou

číslo volného místa: 12655270774

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání