Manažeři internetových projektů

E-AGEO.cz s.r.o.

Místo práce
Politických vězňů 8, 11000, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
20.10.2014
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vůdčí osobnost se zkušenostmi z oblastí internetu a obchodu, která umí zorganizovat lidi, komunikovat s partnery a zákazníky a rozumí základům účetnictví a která bude realizovat vizi společnosti a dohlížet na její plnění.

Náplň práce
• Podpora vedení a monitoring projektů
• Administrativa
• Podpora zákazníkům a podnikům
• Správa firemních profilů
• Přímá komunikace s marketingovým a obchodním týmem
• Vytváření dokumentů a doprovodné analýzy
• Komunikace jak v češtině tak i v angličtině
• Dohled nad provozním týmem
• a další

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám za to nabízíme?
• Adekvátní finanční ohodnocení
• Možnost dalšího kariérního růstu
• Pracovní notebook
• Práci v mladém kreativním týmu
• Kancelář v samém centru Prahy (50 metrů od Václavského náměstí)
• Práci v oboru s největším potenciálem na internetu

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás požadujeme?
• Perfektní znalost češtiny a dobrá znalost angličtiny slovem a písmem podmínkou
• Dobrá znalost internetového oboru
• Výborné komunikační dovednosti
• Schopnost samostatně řešit problémy a plánovat čas
• Zkušenosti v práci s lidmi a vedení kolektivu
• Výborné organizační schopnosti
• Cílevědomost a silnou vnitřní motivaci
• Silné pracovní nasazení
• Základní technické znalosti elektronického obchodování
• Základní znalost účetnictví a fakturace
• Základní znalost principů PPC
• Loajalitu a upřímnost
• Nadhled a selský rozum

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme společnost která je a trhu více než 5 let a má za sebou již několik velmi úspěšných internetových projektů které zahýbaly Českem. Mezi naše projekty patří například portály KuponPlus.cz, Jídloteď.cz a další B2B portály. Již teď máme prokazatelné úspěchy v budování velkých národních firem v internetovém oboru v ČR, a naše budoucí projekty budou ještě větší.
ID: 1901246  Datum zveřejnění: 16.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 35000 Kč/měsíc