Projektový manažer odd. Facility Managementu s NJ

E.H.R spol. s r.o.

Praha-východ, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

implementace vzorových dokumentů, popisů a směrnic
práce s firemním systémem IMS
správa databáze dokumentů oddělení
pravidelná školení facility manažerů a terénních techniků
spolupráce s ostatními kolegy v rámci ČR
přímá odpovědnost za pravidelné revizní a servisní činnosti
aplikace mezinárodních požadavků na údržbu a provoz provozoven
kontrola používání předepsaných postupů a směrnic v rámci FM
jednání s domácími i zahraničními dodavateli
pravidelné vyhodnocení kvality služeb externích dodavatelů
aktivní hledání optimalizací v rámci údržby a provozu provozoven
sledování a optimalizace nákladů souvisejících se správou nemovitostí
aktivní řízení a koordinace přidělených projektů
správa klíčového hospodářství
inventurní činnosti
zpracovávání faktur externích dodavatelů
pravidelný reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavé zaměstnání v rychle se rozvíjející úspěšné společnosti
• hlavní pracovní poměr, doba neurčitá
• zajímavé mzdové ohodnocení
• příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv

Informace o náboru

Znalost němčiny a praxe ve stavebictví/FM je absolutní podmínkou !

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Mezinárodní obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření, ideálně stavebnictví
komunikativní znalost německého jazyka podmínkou
proaktivní a samostatné pracovní nasazení
analytické myšlení
schopnost vedení týmu a týmové spolupráce
alespoň 1 rok praxe v oblasti správy budov nebo ve stavebnictví podmínkou
osvědčení o způsobilosti dle vyhlášky č.50/1978 Sb. §10 výhodou
ochotu učit se novým věcem
flexibilitu, nadprůměrnou angažovanost a pracovní nasazení
ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1675867  Datum zveřejnění: 25.7.2014