Nákupčí junior – pro absolventy VŠ s NJ

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do oddělení nákupu hledáme schopného absolventa - vysokoškoláka s opravdu výbornou znalostí němčiny pro každodenní využití. Po důkladném zapracování bude vybraný uchazeč platným a samostatným členem týmu nákupčích / product managerů s možností budovat profesní kariéru ve významné a úspěšné mezinárodní společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme jedinečnou příležitost nedávným absolventům s ukončeným VŠ vzděláním (ideálně ekonomického směru) a praxí max. 1-3 roky, vypracovat se v rámci mezinárodní obchodní společnosti na samostatnou a velmi zodpovědnou pozici v oblasti nákupu. Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, motivující finanční ohodnocení od samého začátku, nástup dle dohody. Mladý dynamický kolektiv, výborný program zaškolení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Významná mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ukončené VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
- velmi dobrou znalost NJ slovem i písmem (B2/C1) - výběrové řízení probíhá celé v NJ !
- dobrá znalost MS Office s důrazem na Excel
- praxe maximálně 1-3 roky, i během studia (pozice je určena pouze pro čerstvé a nedávné absolventy)
- studijní nebo pracovní zkušenost ze zahraničí vítána
- nadprůměrné komunikační schopnosti, zdravé ambice, odolnost proti stresu
- flexibilita , loajalita, ochota nechat se důkladně zaškolit, rychle se vypracovat a převzít zodpovědnost.
- ŘP , aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1701784  Datum zveřejnění: 18.5.2016