Specialista BOZP, PO a ŽP - Železniční stavby a mosty

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Pardubice, příp. Praha 5, Praha, Pardubický kraj
plný úvazek
Termín nástupu
1.10.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

řídí procesy BOZP, PO, ŽP včetně reportingu a auditů; plánuje a vyhodnocuje kontroly BOZP, PO, ŽP na stavbách i v areálech, dohlíží na dodržování postupů BOZP, PO a ŽP v dceřiných společnostech oblasti; sleduje vývoj legislativy v oblasti BOZP, PO, ŽP, spolupracuje s právníky, sám školí jako aktivní trenér. Organizuje mezinárodní dny BOZP ve své oblasti, spolupracuje se specialisty BOZP, PO a ŽP na stavbách na Slovensku a v Litvě, případně v dalších zemích, v nichž získá oblast zakázky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

nástupní základní měsíční mzda (12 platů ročně) dle znalostí, dovedností, zkušeností a postojů; rozhodující je délka srovnatelné pracovní zkušenosti a jazyková vybavenost + pohyblivá složka roční mzdy ve výši až čtyřnásobku základní měsíční mzdy v závislosti na hospodářském výsledku společnosti a individuálním výkonu; příspěvek zaměstnavatele na závodní stravování; další vzdělávání pořádané zaměstnavatelem včetně jazykových kursů na pracovišti; mobilní telefon a notebook jako pracovní prostředek, nikoli zaměstnanecký požitek; 5 týdnů dovolené na zotavenou; po dvou letech zaměstnaneckého poměru penzijní připojištění; možnost stáže v zahraničí.

Informace o náboru

Do výběrového řízení mohou být zařazeni pouze uchazeči, kteří splňují všechny uvedené požadavky včetně min. délky odborné praxe !

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

viz požadavky

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání - ideální kandidát/kandidátka je absolventem/absolventkou Fakulty bezpečnostního inženýrství VŠB-TU Ostrava, obor Bezpečnost práce a procesů, Bezpečnostní inženýrství, Technika požární ochrany a bezpečnosti průmyslu, anebo Požární ochrana a průmyslová bezpečnost, případně obdobné vzdělání v zahraničí

- prověřená praxe v oboru BOZP, PO a ŽP nejméně 5 let,

- čeština nebo slovenština jako mateřský jazyk (u cizinců aspoň B2 slovem i písmem)

- AJ výhodou

- nadprůměrné uživatelské dovednosti při práci na PC, (hlavně Excel včetně grafů, PowerPoint; internet, outlook), zkušenost s používáním SAP/R3 nebo jiným ERP systémem

- velkou výhodou zkušenost s BOZP v oblasti výstavby mostů nebo na železničních stavbách

- certifikát odborně způsobilé osoby prevence rizik BOZP dle 309/2006 Sb.

- zdravotní způsobilost pro výkon této funkce

- certifikát koordinátora BOZP výhodou

- školení na vstup do kolejiště výhodou

- certifikát podnikového ekologa a odpadového hospodáře výhodou

- ochota cestovat po celé republice i do zahraničí

- řidičský průkaz skupiny B a alespoň dvouletá prověřená praktická řidičská zkušenost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1813631  Datum zveřejnění: 25.7.2014