Advokátní koncipient/ka s NJ + AJ

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Praha 1, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro přední mezinárodní advokátní kancelář s renomovanou dlouholetou klientelou hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KONCIPIENTKA s velmi dobrou znalostí němčiny a angličtiny.

Pozice je vhodná pro čerstvé absolventy s vynikajícími jazykovými schopnostmi.

Zaměstnanecké výhody, benefity

hlavní pracovní poměr - doba neurčitá

odpovídající a motivující plat, stravenky

možnost získat skvělou odbornou praxi

pracoviště v krásných prostorách v samém centru Prahy 1

nástup ihned nebo kdykoliv dohodou

Informace o náboru

K zařazení do výběrového řízení zasílejte strukturované CV ideálně i s fotografií v ČJ i v NJ, příp. v AJ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Právnické činnosti

mezinárodní advokátní kancelář

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

právo

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Absolvent/ka právnické fakulty ČR

koncipientskou praxi nepožadujeme, krátkou uvítáme

velmi dobrá znalost němčiny (C1) + znalost AJ na velmi dobré úrovni (podmínkou je znalost obou cizích jazyků !)

velmi dobrá znalost českého jazyka slovem i písmem - rodilý mluvčí

proaktivní a zodpovědný přístup k práci

vítáme pracovní zkušenosti získané při studiu (i v zahraničí), případně absolvování zahraničního studijního pobytu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1848233  Datum zveřejnění: 11.11.2014