Technik výroby

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Plzeňsko, Plzeňský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- jednosměnný provoz na plný úvazek 40h týdně, pracovní doba 6:00h – 14.30h.
- zajišťuje týdenní a měsíční sledování výroby kameniva na provozovnách
- sledování a vyhodnocování kapacitního využívání technologických linek
- vyhodnocování příčin prostojů, návrh řešení a následná realizace opatření
- spolupracuje s vedoucími závodů
- sleduje a vyhodnocuje práci stálých dodavatelů, vede evidenci plnění těchto zakázek
- provádí dohled nad realizací velkých oprav
- provádí výběrová řízení na dodavatele prací a dílů, kontroluje plnění smluvních podmínek
- spolupracuje s referentem nákupu, spolupracuje s vedoucími a dodavateli při organizaci údržby strojního zařízení
- připravuje a dohlíží nad realizací investičních akcí, spolupracuje s investičním technikem, provozním inženýrem
- plní úkoly na úseku BOZP+PO+ŽP
- zpracovává pravidelná měsíční hlášení
- realizuje sanační a rekultivační práce, spolupracuje s technikem přípravy výroby
- komunikuje se zákazníky a dodavateli v rozsahu podle výkonu funkce, plní úkoly vedoucího sektoru.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- hlavní pracovní poměr
- nástupní základní měsíční mzda (12 platů ročně) od 20. 000 Kč u čerstvých absolventů VŠ, jinak dle znalostí, dovedností, zkušeností a postojů; rozhodující je délka srovnatelné pracovní zkušenosti a odborná způsobilost
- pohyblivá složka roční mzdy ve výši až čtyřnásobku základní měsíční mzdy v závislosti na hospodářském výsledku společnosti a individuálním výkonu
- příspěvek zaměstnavatele na závodní stravování
- další vzdělávání pořádané zaměstnavatelem včetně jazykových kursů
- 5 týdnů dovolené na zotavenou
- po dvou letech zaměstnaneckého poměru penzijní připojištění

Informace o náboru

Pozice je vhodná pro muže i pro ženy. Pozice je vhodná též pro čerstvé absolventy VŠ a budoucí absolventy VŠ, VOŠ těsně před zakončením studia, pokud splňují požadavky na výkon této funkce.

Pro výběrové řízení zasílejte CV a motivační dopis v češtině nebo slovenštině a v AJ na e-mail: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Významná společnost z oblasti stavební výroby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

minimálně SŠ vzdělání s maturitou (strojní, elektro nebo stavební), VŠ, VOŠ hornicko–geologické zaměření výhodou
- angličtina na středně pokročilé úrovni
- provozně technické znalosti potřebné pro výkon funkce
- odborná způsobilost dle vyhlášky ČBÚ č. 298/2005 Sb., v platném znění, což je fyzická osoba ustanovená ke kontrole výkonu odborné a bezpečné činnosti zaměstnanců, dodržování technologických předpisů, předpisů upravujících bezpečnost a ochranu zdraví při práci, bezpečnosti provozu a pracovních podmínek;
- řidičský průkaz skupiny B - prověřená praktická řidičská zkušenost
- znalost souvisejících právních předpisů nezbytných pro výkon funkce
- průměrné uživatelské dovednosti při práci na PC, zejména Word a Excel,
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost, důslednost, smysl pro detail, komunikativnost, flexibilita, nadprůměrné praktické organizační dovednosti, odolnost vůči stresu,
- potenciál pro řízení lidí, případně prověřená manažerská zkušenost výhodou
- zkušenost s SAP/R3 nebo jiným ERP systémem výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1898379  Datum zveřejnění: 14.10.2014