DM Consultant - MICE

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro úspěšnou a významnou mezinárodní cestovní kancelář (incoming) hledáme uchazeče/uchazečku se zkušeností na podobné pozici (MICE) pro kompletní zpracování akcí pro zahraniční klienty (kongresy, incentivy...) Zodpovědnost od nabídky po vyúčtování, sestavení a organizace kompletních programů, osobní dohled nad realizací, péče o klienty...

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* pestré a stabilní zaměstnání v úspěšné společnosti
* hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
* příjemné pracovní prostředí v samém centru Prahy
* aktivní využití angličtiny
* termín nástupu: co nejdříve

Informace o náboru

Pokud splňujete všechny uvedené požadavky včetně praxe v oboru, tak strukturovaný životopis v angličtině (ideálně i s fotografií) zasílejte na [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Cestovní kanceláře

mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• velmi dobrá znalost českého jazyka a angličtiny slovem i písmem
• aktivní znalost dalšího světového jazyka je výhodou
• prokazatelná zkušenost na podobné pozici
(incoming, eventy, kongresy apod.)
• velmi dobrá uživatelská znalost MS Office
• dobrá orientace v cestovním ruchu (incoming Praha a celá Česká republika)
• flexibilita, loajálnost, schopnost práce pod tlakem, bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1973685  Datum zveřejnění: 1.4.2015