Kalkulant / rozpočtář - dopravní stavby

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• kalkulace odbytových cen do nabídek stavebních zakázek v oboru
mosty a inženýrské konstrukce
• poptávka a vyhodnocení subdodávek pro účely nabídek a realiz.
• spolupráce při sestavení nabídek
• tvorba nákladových rozpočtů staveb
• tvorba dokumentace pro předání získané zakázky do výroby,
výrobně ekonomická příprava staveb
• s ohledem na nabídky a přípravu celých staveb, mohou být
součástí i stavební objekty jiných zaměření (např. elektro, zemní
práce, vedení sítí apod.), které jsou součástí tvorby kalkulace a
přípravy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• základní měsíční mzdu (12 platů ročně), rozhodující je délka a rozsah srovnatelné pracovní zkušenosti
• hlavní pracovní poměr
• významnou pohyblivou složku mzdy v podobě roční odměny
• 5 týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na závodní
stravování; další vzdělávání pořádané zaměstnavatelem včetně
jazykových kursů

Informace o náboru

Nástup ihned nebo dle dohody
Pracoviště: Praha 5

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

stavebnictví

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ stavební nebo SOŠ stavební s maturitou
• orientace v oboru dopravních staveb, ideálně mosty a konstrukce
• zkušenosti s kalkulacemi stavebních zakázek
• pokročilé uživatelské dovednosti při práci na PC (Word, Excel)
• ovládání kalkulačních programů a zkušenost s jejich používáním
• sledovat informace v neustále se měnícím rámci legislativy,
zaměření na dosahování rentability staveb
• časovou flexibilitu
• řidičský průkaz skupiny B a alespoň dvouletou prověřenou
praktickou řidičskou zkušenost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2039063  Datum zveřejnění: 16.8.2015