Specialista marketingu - loyalty programme

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- věrnostní program pro zákazníky / club card
- kvartální vyúčtování bonusů pro zákazníky a ad hoc mailingy -
věrnostní program
- CRM aktivity, které mají vliv na změnu zákaznického chování.
- analýzy dat a využívání CRM nástroje k definování věrnostních
strategií
- účast/vedení menších projektů v celostátního Bonus věrnostního
programu
- sjednávání relevantních nabídek zákazníkům dle analýz jejich
nákupního chování
- direct mailing
- starost o procesy kvartálního vyúčtování (komunikace s
agenturou, tiskárnou a distribuční společností)
- úpravy webových stránek ve spolupráci s agenturou

Zaměstnanecké výhody, benefity

- hlavní pracovní poměr – doba neurčitá
- odpovídající plat + bonusy mezinárodní společnosti
- nástup ihned nebo dle dohody
- pracoviště Praha, Praha - východ

Informace o náboru

Pokud splňujete všechny uvedené požadavky, tak prosím zašlete Vaše strukturované CV na [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Velká a úspěšná mezinárodní obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání SŠ nebo VŠ
- min. 2 roky praxe ve věrnostním programu / v CRM aktivitách
jsou podmínkou !
- znalost angličtiny NEBO němčiny na komunikativní úrovni (B1-B2)
- dobrá uživatelská znalost MS Office
- absolvované školení Project Managementu nebo zkušenost s
vedením projektu je výhodou
- zkušenost s tvorbou mailingů (online, tisk)
- znalost zákaznické segmentace
- znalost plánování obchodních aktivit
- znalost online prostředí
- dobré vyjednávací a prezentační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2217855  Datum zveřejnění: 11.8.2015