Projektový manažer junior - Finance /Účetnictví/Audit

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ZAPRACOVÁNÍ :
Finanční oddělení (Cash & Treasury)
- Komunikace a spolupráce s bankovními ústavy (platební styk a bankovní úvěry); s bezpečnostními agenturami (svoz peněžní hotovosti)
- podílení se na procesu řízení likvidity, úhrad došlých faktur, zúčtování denních závěrek
- zpracovávání účetních dokladů týkajících se plateb, bankovních výpisů a ostatních bankovních transakcí;

Účetní oddělení
- pořizování všech typů účetních zápisů do účetnictví (systém SAP)
- sestavování měsíčních a ročních účetních závěrek
- spolupráce na aplikaci systému interních kontrol
- komunikace a spolupráce s auditorskými společnostmi

PO UKONČENÍ ZAPRACOVÁNÍ
převezmete vedení následujících projektů:
- implementace korporátních projektů v rámci úseku Účetnictví / Finance;
- implementace interních (lokálních) projektů v rámci úseku Účetnictví / Finance;
- zastupování úseku Účetnictví / Finance v projektech napříč společností

Ostatní zodpovědnosti:
- komunikace s centrálou společnosti v Německu; komunikace s interními klienty
- včasný a přesný reporting za oddělení
- implementace zásad obsažených v korporátních směrnicích do pracovních procesů v rámci úseku; tvorba, revidování a implementace interních směrnic
- kooperace při tvorbě nových pracovních postupů a při zefektivňování stávajících

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- zajímavou, samostatnou práci u stabilního zaměstnavatele
- možnost profesního růstu v mezinárodní společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení

Informace o náboru

Pozice je výborná možnost pro kandidáty přicházející z big4 na stranu klienta, který jim umožní budovat kariéru ve významné mezinárodní společnosti.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Mezinárodní obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomie, ideálně finance a účetnictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomika
- praxe u auditorské společnosti (ideálně big4)
- dobrá znalost německého jazyka, angličtina je výhodou
- znalost předpisů upravujících systém účetnictví v České republice
- dobrá znalost MS Office, zejména Excel a Word; znalost SAP je výhodou
- pro-aktivní a pragmatický přístup při řešení úkolů
- osobnostní vyzrálost a schopnost získat si respekt v pracovním kolektivu
- odolnost ve stresových situacích, orientace na výsledek a termíny
- samostatnost a sebevědomí, schopnost pracovat flexibilně
- ochotný a schopný převzít osobní zodpovědnost a dostát zadaným nárokům
- výborné analytické schopnosti, strategické uvažování, osobní iniciativa
- organizační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2437892  Datum zveřejnění: 25.4.2016