Manažer/ka odd. příjmu nebo expedice - logistické centrum

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj, Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• implementace skladových procesů a jejich následná optimalizace
• řízení a kontrola produktivity svěřené oblasti
• evidence a analýza ekonomických ukazatelů, reporting
• vedení personálu prostřednictvím liniového managementu; plánování
personálu
• zodpovědnost za kvalitní zapracování nového a školení stávajícího
personálu
• zajištění dodržování technické a pracovněprávní legislativy (BOZP, PO atd.),
tak jako interních předpisů společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• příležitost podílet se na vzniku startupu společnosti
• možnost perspektivního zaměstnání ve společnosti se silným zázemím
• intenzivní praktické zapracování v zahraničí
• dobré mzdové ohodnocení
• mzda a její nárůst je zakotvený v pracovní smlouvě
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• pestrou a zodpovědnou práci
• místo výkonu práce: Plzeň

Informace o náboru

Zaměstnavatel:
distribuční a logistické centrum úspěšné mezinárodní společnosti v Plzni

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

úspěšná mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ukončené VŠ vzdělání (min. Bc. stupeň)
• alespoň mírně pokročilá znalost německého jazyka a ochota se v němčině
zlepšovat
• zkušenosti na obdobné pozici včetně prokazatelné zkušeností s vedením lidí
• dobrá orientace ve skladových procesech
• organizační schopnosti a zaměření na cíl
• silnou osobnost schopnou vést a motivovat své lidi
• chuť zodpovídat za část skladových procesů ( buď úsek příjmu nebo výdeje
– dle dosavadních zkušeností)
• znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2555164  Datum zveřejnění: 10.5.2016