Specialista BOZP a PO

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce v oblasti BOZP/PO:
* koordinace a zajištění dodržování BOZP/PO dle národní legislativy ve spolupráci s externími dodavateli
* implementace mezinárodních směrnic a příprava národních směrnic v oblasti BOZP/PO
* kontrola dodržování pravidel BOZP/PO na centrále společnosti i na provozovnách - občas cestování v rámci celé ČR
* zastupování společnosti při kontrolách státních úřadů
* správa systému bezpečnosti práce
* management kvality/optimalizace procesů
* sdílení know-how na mezi/národní úrovni
* provádění pravidelných školení zaměstnanců ve spolupráci s externími dodavateli
* aktualizace a rozvoj školicích materiálů
* vytváření mezi/národních reportů

Náplň práce v oblasti pracovnělékařské péče:
* koordinace pracovně-lékařské péče s externími dodavateli
* koordinování prošetřování pracovních úrazů a nemocí z povolání
* vyhodnocování příčin pracovních úrazů a navrhování adekvátních opatření
* komunikace s pojišťovnami a příslušnými úřady
* spolupráce při kategorizaci pracovních míst

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavé a stabilní zaměstnání v úspěšné společnosti
* hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
* příjemné pracovní prostředí , mladý dynamický kolektiv
* místo výkonu práce: Praha
* termín nástupu: dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Významná mezinárodní obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání
* odborně způsobilá osoba v oblasti BOZP/PO
* znalost platné legislativy a odborné problematiky BOZP/PO
* praxe na podobné pozici je velkou výhodou
* znalost anglického NEBO německého jazyka na středně pokročilé úrovni
* výborné komunikační schopnosti
* uživatelskou znalost práce na počítači (MS Office)
* samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
* řidičský průkaz sk.B (aktivní řidič)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2668705  Datum zveřejnění: 29.7.2016