Manažer logistiky

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj, Plzeň - jih, Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· zodpovědnost za operativní řízení, organizaci a kontrolu práce zaměstnanců skladu (buď odd. příjmu, nebo odd. expedice)
· implementace skladových procesů a jejich následná optimalizace
· vedení a plánování většího týmu podřízených prostřednictvím liniového managementu
· řízení a kontrola produktivity svěřené oblasti
· evidence a analýza ekonomických ukazatelů, reporting
· zodpovědnost za nábor, školení a kvalitní zapracování nových i stávajících zaměstnanců
· zajištění a kontrola dodržování technické a pracovněprávní legislativy (BOZP, PO atd.), stejně tak jako interních předpisů společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• možnost perspektivního a dlouhodobého zaměstnání ve společnosti se silným zázemím
• velmi dobré mzdové ohodnocení
• mzda a její nárůst je zakotvený v pracovní smlouvě
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• pestrou a zodpovědnou práci
• místo výkonu práce: Plzeň
• nástup ihned nebo dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

úspěšná mezinárodní obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání
• alespoň mírně pokročilá znalost německého jazyka a ochota se v němčině zlepšovat
• zkušenosti na obdobné pozici včetně prokazatelné zkušeností s vedením lidí
• dobrá uživatelská znalost MS Office
• organizační a manažerské schopnosti, schopnost motivovat a vést větší tým podřízených, zaměření na cíl
• flexibilitu (práce není na směny, ale je časově náročná, protože se jedná o nový projekt)
• silnou osobnost schopnou vést a motivovat své lidi
• chuť zodpovídat za část skladových procesů (úsek příjmu nebo výdeje)
• znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2955941  Datum zveřejnění: 2.3.2017