Reservation Manager

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pozice:
• Vedení a rozvoj rezervačního oddělení s komplexním řešením rezervační strategie sítě hotelů. Motivace a efektivní řízení týmu rezervačních agentů s cílem optimalizace interních procesů, rezervačních podmínek a externí komunikace v oblasti skupinových i individuálních rezervací.
Náplň práce:
• Odpovědnost za řádné a včasné vyřizování poptávek sítě hotelů dle schválených standardů společnosti
• Odpovědnost za aktuálnost a správnost zadaných rezervací (dat) do hotelového rezervačního systému
• Optimalizace pracovních procesů, kontrola, dohled nad follow-up u rezervací, evidence a archivace dokumentů, smluv, potvrzení.
• Tvorba a aktualizace rezervačních standardů společnosti, analytické a statistické výstupy, implementace rezervačně-obchodní strategie v rámci oddělení i externě
• Příprava podkladů pro pravidelný forecasting v koordinaci s Revenue oddělením, aplikace výstupů v rámci řízení rezervačních procesů
• Externí komunikace v oblasti zpracování rezervací u TOP klientů společnosti
• Řízení a dohled na řádnost vytavovaných smluv a řádné zadávaní segmentace do rezervačního systému
• Řešení komunikace v mimořádných situacích
• Vedení a motivace týmu rezervačních pracovníků, podpora a rozvoj jednotlivců rezervačního oddělení
• Pravidelná účast a vedení interních porad a jejich výstupů v praxi

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Dynamické prostředí rozvíjející se společnosti s rozsáhlými investičními plány po celé ČR, pracovní i osobní rozvoj, seberealizace
• Přátelské pracovní prostředí v silném a pozitivně laděném rezervačním týmu
• Atraktivní finanční ohodnocení s motivačním bonusovým systémem
• Rozmanité vzdělávací kurzy, workshopy a přednášky, vzdělání v oblasti cizích jazyků, individuální vzdělávací programy
• Zaměstnanecké benefity: zvýhodněné stravování, slevy na hotelové služby, parkování pro zaměstnance, příspěvek na penzijní připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

4* hotel

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxe v oblasti vedení rezervačních procesů hotelu, leadership
• Technická znalost rezervační politiky a jejich podmínek
• Dobrou znalost Anglického jazyka, znalost jiného cizího jazyka výhodou
• Pozitivní, proaktivní a samostatný přístup, organizační dovednosti, kreativita, samostatné myšlení
• Flexibilita, schopnost čelit nekomfortním situacím
• Rychlá práce s PC (MS Outlook/Excel/Word/PowerPoint, zkušenost s hotelovým rezervačním systémem, Internet)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3164305  Datum zveřejnění: 18.8.2017