Programátor/ka asp.net ostrava

E LINKX a.s. (MPSV)

Místo práce
Novoveská 1262, 709 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývojáři softwaru (25120)

Pracoviště a kontakty

Firma:E LINKX a.s., IČ 25847180
Pracoviště:E LINKX a.s.,, Novoveská 1262/95, 709 00 Ostrava 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Jazyková výuka
Podnikové stravování, Stravenky
Dovolená navíc, 5 týden dovolené

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis včetně fotografie na emailovou adresu: [email protected]
Do předmětu emailu uveďte název pozice o kterou se zajímáte.

Pracovní náplň:
• analýza, návrh a programování webových aplikací a portálových řešení v prostředí ASP.NET (C#)
• spolupráce v rámci týmu
• návrhy řešení, implementace
• podpora servisního týmu

Požadujeme:
• technické znalosti a zkušenosti:
• dobrou znalost C# (OOP) , ASP.NET, WebForms (praxe min. 3 roky);
• znalost TSQL (MSSQL) (praxe min. 3 roky), HTML, CSS, JavaScript
• výhodou je znalost JQuery, WebServices, WCF

Osobnostní předpoklady a dovednosti:
• samostatnost a schopnost týmové spolupráce
• analytické dovednosti
• spolehlivost, důslednost

V případě nástupu Vám nabízíme:
• zajímavou práci s možností seberealizace
• možnost dalšího profesního vzdělávání a osobního rozvoje
• program adaptačního zapracování
• motivující finanční ohodnocení
• zázemí stabilní firmy, výborný kolektiv s pohodovými lidmi
• zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, bonusy/prémie, stravenky a možnost závodního stravování, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce)
• pracovní poměr na HPP
• termín nástupu: ihned nebo dohodou

Poslední změna:2017-01-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 9505510733

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně