Fakturant/-ka

EAST CORPORATION, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Sládkova 1137, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
8000 - 10000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Fakturanti (43115)

Pracoviště a kontakty

Firma:EAST CORPORATION, s.r.o., IČ 28330234
Pracoviště:EAST CORPORATION, s.r.o.-, Sládkova 1137, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-12-01
Mzdové rozpětí:od 8000 do 10000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:FAKTURANT/-KA
- Dohoda o provedení práce od 1. 12. 2015 do 1. 12. 2016, jedná se o zkrácený pracovní úvazek na 20 hod./týdně
- Náplň práce: zajištění plynulého chodu kanceláře; příprava smluvních dokumentů, tisk, skenování, archivace dokumentů; objednávka kancelářských potřeb; obchůzky - pošta; vystavování faktur a evidence faktur v účetním programu POHODA; evidence firemních nákladů
- Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání s maturitou; praxe v oboru výhodou; znalost programu POHODA výhodou; schopnost samostatné práce; pečlivost
- Nabízíme: - příjemné pracovní prostředí; dobré finanční ohodnocení; 20 hod/týdně; individuální přístup; pracoviště Hradec Králové; nástup dle dohody
- Pozice je vhodná i pro maminky na rodičovské dovolené
- V případě zájmu své životopisy zasílejte e-mailem na adresu: [email protected] (pí. Doychak)

Poslední změna:2015-10-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 9627860713

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou