Irodai asszisztens

Easy Logistics s.r.o.

A munkavégzés helye
Eötvösa 1/19A, 94505 Komárno, Szlovák Köztársaság, Egyéb külföld
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi fuvarozócég irodai asszisztenst keres Komárno-i irodájába.
Feladatok: kapcsolattartás a cég partnereivel ( szlovák és magyar nyelven ), napi adminisztratív feladatok elvégzése ( nyilvántartások vezetése-Office,Word,stb),kapcsolattartás hatóságokkal ( szlovák nyelven ),napi posta kezelése,alkalmazottakkal kapcsolatos napi adminisztráció vezetése,könyvelőirodával történő napi kapcsolattartás,stb..
Elvárásaink: min. 10 év hasonló adminisztratív területen szerzett gyakorlat
A munkakör betölthető rokkantnyugdíjas által is.
Munkaidő: 8-12 óra között
Jelentkezését fényképes önéletrajzzal,netto bér megjelölésével várjuk az : info@easy-log.eu címen.

Az állást fogyatékkal élők is betölthetik.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Mesterfok (C2) és
Szlovák nyelv - Mesterfok (C2)

Számítógép-felhasználói ismeretek

Microsoft Excel - haladó
Microsoft Outlook - haladó
Microsoft Word - haladó

Szakmai tapasztalat években

10

Hirdető cég

Az alkalmazottak száma

25-49 alkalmazott

A cég címe

Eötvösa 1/19A
94505 Komárno
Szlovákia

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat
ID: 2809398   Datum zveřejnění: 12.11.2016