Manažer projektů

EBM TZB, s.r.o (MPSV)

Místo práce
Haškova 153, 638 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2015-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní řídící pracovníci ve stavebnictví (13239)

Pracoviště a kontakty

Firma:EBM TZB, s.r.o, IČ 29213631
Pracoviště:Haškova 153/17, Lesná, 638 00 Brno 38

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-10-01
Mzdové rozpětí:od 16000 do 50000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:DOTAČNÍ POZICE
Požadované dovednosti
SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro s praxí v oboru - práce na PC (Excel - pokorčilý, AutoCad-základ)
Platné osvědčení dle vyhl 50/78 Sb. -§8
ŘP sk B

Poznámka k volnému místu: (náplň práce, popis pozice). náplň práce
komplexně řídí zakázky v oblasti technických zařízení budov,
organizuje a řídí přípravu zakázky k realizaci (výběr subdodavatelů, nastavení ekonomických parametrů zakázky)
plánuje, organizuje a kontroluje práci svých podřízených na stavbě,
kontroluje provozní stav a využívání svěřených výrobních prostředků,
kontroluje dodržování technologických, pracovních, kontrolních postupů a příslušných externích předpisů (ČSN),
zodpovídá za řádné ekonomické vedení zakázky,
zajišťuje podklady pro fakturaci zakázky (zjišťovací protokoly),
zodpovídá za řádné vedení stavebního (montážního) deníku,
zastupuje společnost při kontrolních dnech,
zajišťuje veškerou dokumentaci k předání zakázek,
předává stavbu objednateli,
aktivně vytváří podmínky pro dodržování pravidel ekologického chování zaměstnanců,

Poslední změna:2015-09-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 9566840729

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou