Manažer projektů

EBM TZB, s.r.o (MPSV)

Místo práce
Haškova 153, 638 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2015-11-23
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní řídící pracovníci ve stavebnictví (13239)

Pracoviště a kontakty

Firma:EBM TZB, s.r.o, IČ 29213631
Pracoviště:Haškova 153/17, Lesná, 638 00 Brno 38

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-11-23
Mzdové rozpětí:od 16000 do 50000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:DOTAČNÍ POZICE
Požadované dovednosti
- SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro s praxí v oboru - práce na PC (Excel - pokorčilý, AutoCad-základ)
- Platné osvědčení dle vyhl 50/78 Sb. -§8
- ŘP sk B
˘ Poznámka k volnému místu: (náplň práce, popis pozice). náplň práce
˘ komplexně řídí zakázky v oblasti technických zařízení budov,
˘ organizuje a řídí přípravu zakázky k realizaci (výběr subdodavatelů, nastavení ekonomických parametrů zakázky)
˘ plánuje, organizuje a kontroluje práci svých podřízených na stavbě,
˘ kontroluje provozní stav a využívání svěřených výrobních prostředků,
˘ kontroluje dodržování technologických, pracovních, kontrolních postupů a příslušných externích předpisů (ČSN),
˘ zodpovídá za řádné ekonomické vedení zakázky,
˘ zajišťuje podklady pro fakturaci zakázky (zjišťovací protokoly),
˘ zodpovídá za řádné vedení stavebního (montážního) deníku,
˘ zastupuje společnost při kontrolních dnech,
˘ zajišťuje veškerou dokumentaci k předání zakázek,
˘ předává stavbu objednateli,
˘ aktivně vytváří podmínky pro dodržování pravidel ekologického chování zaměstnanců,

Poslední změna:2015-11-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 9853390757

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou