Obráběč - až 170 Kč / hod.

ECONEX GROUP s. r. o.

Místo práce
Hodkovice nad Mohelkou, Liberecký kraj, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 28 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha obráběcích strojů
- příprava nástrojů
- práce s měřidly
- čtení výkresové dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda 140 - 171 Kč /hod.
Práce na hlavní pracovní poměr
Svoz z Liberce ZDARMA!!!
5 Týdnů dovolené
Nadstandardní směnové příplatky
Karierní a finanční růst
Možnost pravidelných záloh
Možnost ubytování

Informace o náboru

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky na 777 515 958 nebo na [email protected].
Doprava z Liberce zajištěna firemní vozem ZDARMA. Stabilní zaměstnání s možností kariérní a finančního růstu!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Celosvětové vedoucí postavení v původním vybavení.
Společnost Tenneco je se svými 14 pokročilými technickými středisky na pěti kontinentech na technologickém čele v oblasti trhu s původním vybavením. Společnost Tenneco splňuje požadavky zákazníků – včetně takových, jako jsou Volkswagen, General Motors, Ford, Toyota, Chrysler, Daimler, BMW, PSA Peugeot Citroen, Nissan a Shanghai Automotive (SAIC) – a zkušeně ladí jízdní vlastnosti jakéhokoli vozidla na ty nejpřesnější specifikace.
Tady je pohled na naši nejmodernější technologii našich produktů kontroly jízdy, včetně:

tlumičů a pružicích vzpěr
závěsných systémů / modulů
počítačem řízených elektronických tlumičů
kinetických pasivních stabilizačních systémů
vinutých a listových pružin
tlumičů kabiny
tlumičů sedadel
tlumičů pro těžké nákladní automobily a vlaky
horních uložení
rohových modulů a modulů náprav

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojní

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Věk od 18 let
Praxe na pozici obráběč nebo seřizovač VÝHODOU -nikoliv podmínkou
Spolehlivost
Manuální zručnost
Základní znalost čtení z výkresové dokumentace
Praxe s posuvnými měřidly

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ECONEX GROUP s. r. o. je mladá společnost, která vznikla v roce 2015 v Liberci. Jsme malá lokální agentura striktně zaměřená na kvalitu, osobní přístup a maximální profesionalitu. Díky naší tvrdé a kvalitní práci se nám daří rozvíjet a expandovat. Tým profesionálů s bohatými zkušenostmi z nadnárodních agentur může i Vám pomoc sehnat dobrou a stálou práci.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2619453  Datum zveřejnění: 22.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23 000 - 28 000 Kč