Plánovač výrobných procesov

Edag Production Solutions CZ s.r.o.

Tř. Václava Klementa 1459, 293 01 Mladá Boleslav II, Okres Mladá Boleslav
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Technické vzdelanie (SŠ,VŠ) so strojárskym zameraním
• Znalosť nemeckého jazyka – min. B1
• Znalosť ruského alebo anglického jazyka výhodou
• Dobrá znalosť MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
• Znalosť softwaru MicroStation / Process Designer / Process Simulate výhodou
• Znalosť prostredia VW výhodou
• Zahraničné skúsenosti výhodou
• Priestorová aj časová flexibilita
• Možnosť dlhodobého nasadenia v zahraničí
• Tímová schopnosť, pripravenosť k štúdiu a ďalšiemu rozvoju

Náplň práce:
• Plánovanie výrobných procesov a výrobných zariadení v automobilovom priemysle so zameraním na plánovanie zvarovní príp. montáže
• Návrh výrobných liniek podľa požiadaviek zákazníka
• Optimalizácia a rozširovanie kapacít výrobných liniek
• Plánovanie zmeny výroby a zostavenie nábehových konceptov
• Tvorba technickej dokumentácie
• Časové, cenové a procesné analýzy
• Termínové plány
• Koordinácia projektov
• Práca so softwarom Microstation / Process Designer / Process Simulate
• Kontakt so zákazníkom

• Silné a stabilné zázemie v medzinárodnej firme
• Perspektívny individuálny rast
• Priestor pre rozvoj kariéry
• Prácu na kľúčových projektoch
• Prácu v špičkovom medzinárodnom tíme
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov: (13. plat, 25 dní dovolenky, odmeny pri životných a pracovných výročiach, jazykové kurzy, školenia a príspevok na stravovanie, Cafeteria)
• Flexibilná pracovná doba
• Moderné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

EDAG Production Solutions (EDAG PS) je ako 100%-ná dcérska spoločnosť súčasťou koncernu EDAG Group a špecializuje sa na vývoj kompletných závodov/tovární ako aj výrobných zariadení v oblasti automotive a ich procesov. Predstavuje tak perfektné rozhranie medzi vývojom produktu a výrobou zariadení.
Ako engineeringový partner s celosvetovou pôsobnosťou v 28 lokalitách s viac ako 1400 zamestnancami pracujeme celosvetovo prepojení v blízkosti zákazníka na nových inovatívnych projektoch a ponúkame progresivné riešenie s ohľadom na aktuálne postavenie úloh vo vývoji vozov a výrobných zariadení. Od vývoja závodu, procesov a zariadení k optimalizácii nákladov. V Českej republike sa naša pobočka nachádza v Mladej Boleslavi.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2996679  Datum zveřejnění: 4.4.2017