Programátor robotov

Edag Production Solutions CZ s.r.o.

Tř. Václava Klementa 1459, 293 01 Mladá Boleslav II, Okres Mladá Boleslav
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru výhodou
• Skúsenosti s kvalitou v automobilovom priemysle výhodou
• Flexibilita, tímová schopnosť, samostatnosť
• Základná znalosť nemeckého jazyka
• VP sk. B, ochota cestovať

Náplň práce:
• Offline a Online programovania robotov (Kuka, Fanuc)
• Oživenie a uvedenie do prevádzky
• Optimalizácia procesov s ohľadom na kvalitu a takt výroby
• Komunikácia so zákazníkom
• Tvorba a riadenie projektovej dokumentácie

• Silné a stabilné zázemie v medzinárodnej firme
• Perspektívny individuálny rast
• Priestor pre rozvoj kariéry
• Prácu na kľúčových projektoch
• Prácu v špičkovom medzinárodnom tíme
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov: (13. plat, 25 dní dovolenky, odmeny pri životných a pracovných výročiach, jazykové kurzy, školenia a príspevok na stravovanie, Cafeteria)
• Flexibilná pracovná doba
• Moderné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

EDAG Production Solutions (EDAG PS) je ako 100%-ná dcérska spoločnosť súčasťou koncernu EDAG Group a špecializuje sa na vývoj kompletných závodov/tovární ako aj výrobných zariadení v oblasti automotive a ich procesov. Predstavuje tak perfektné rozhranie medzi vývojom produktu a výrobou zariadení.
Ako engineeringový partner s celosvetovou pôsobnosťou v 28 lokalitách s viac ako 1400 zamestnancami pracujeme celosvetovo prepojení v blízkosti zákazníka na nových inovatívnych projektoch a ponúkame progresivné riešenie s ohľadom na aktuálne postavenie úloh vo vývoji vozov a výrobných zariadení. Od vývoja závodu, procesov a zariadení k optimalizácii nákladov. V Českej republike sa naša pobočka nachádza v Mladej Boleslavi.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2996687  Datum zveřejnění: 4.4.2017