SW engineer Java

Edhouse s.r.o.

Místo práce
Nad Stráněmi 5656, Okres Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• účast na vývoji enterprise řešení na platformě Java
• analýza, návrh, implementace a dokumentace SW
• spolupráce v mezinárodním týmu SW vývojářů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavou práci v hi-tech IT společnosti s nejnovějšími technologiemi
• nadstandardní finanční ohodnocení s potenciálem růstu
• A-class pracovní prostředí v novostavbě vědeckotechnického parku
• firemní benefity (bonusy, notebook, pohyblivá pracovní doba, stravenky, vzdělávací kurzy, školení, jazykové vzdělávání, občerstvení, firemní a sportovní akce, přátelský tým)
• pracovní smlouva na plný úvazek

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý
C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
C++ - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vysokoškolské vzdělání v oboru IT
• znalost Java
• znalosti Spring framework, Hibernate, SQL
• znalost vývojového cyklu software
• znalost objektově orientovaného návrhu aplikací
• zkušenosti s prostředím NetBeans nebo Eclipse
• samostatnost, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme čistě český, čistě zlínský, dynamický softwarehouse. Vznikli jsme v roce 2006 a vypracovali jsme si pozici silného a stabilního zaměstnavatele o týmu 52 talentovaných software engineerů. Od roku 2014 působíme i na Vsetíně. Nabízíme možnost pracovat na projektech pro nadnárodní společnosti, které jsou špičkami ve svém oboru, a to v chytrém a přátelském pracovním kolektivu.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2199442  Datum zveřejnění: 28.7.2015