Telefonní operátoři - konzultanti

Eduard Manna (MPSV)

Místo práce
Česká 4751, 760 05 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2014-12-08
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodejci po telefonu (52440)

Pracoviště a kontakty

Firma:Eduard Manna, IČ 76659267
Pracoviště:Eduard Manna [2], Česká 4751, 76005 Zlín 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-12-08
Mzdové rozpětí:od 15000 do 50000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Uigo.cz je firma zabývající se poskytováním a prodejem aplikací pro internetové obchody - internetové stránky
Požadavky: Příjemné vystupování a hlasový projev bez vad řeči, cit pro prodej, aktivní přístup k práci, nadšení, chuť do práce, pozitivní myšlení, základní znalost práce na PC, zkušenosti s prodejem služeb po telefonu
Náplň práce: aktivní nabídka a prodej služeb po telefonu nabízených na www.uigo.cz, poskytování kvalifikovaných rad a informací zákazníkům o nabízených produktech služeb
Nabízíme: pracovní dobu pondělí až pátek, práce na plný úvazek: 8 hodin 8:00 - 16:30 hod., za každého získaného zákazníka 300 - 500 Kč + prémie a odměny, nadstandartní mzdové ohodnocení při plnění cílů, počáteční i průběžné školení zdarma
Zasláním strukturovaného životopisu s fotografií na e-mail, uchazeči budou pozvání na výběrové řízení.

Poslední změna:2014-11-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 8039980704

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou