Operátoři výroby

EDYMAX Holding, a.s. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 369, 742 51 Mošnov, Okres Nový Jičín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Operátoři velínů montážních linek (31392)

Pracoviště a kontakty

Firma:EDYMAX Holding, a.s., IČ 27712265
Pracoviště:EDYMAX Holding, a.s. - pracoviště Mošnov, Průmyslová 369, 742 51 Mošnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2015-08-01
Mzdové rozpětí:od 13000 do 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z: 1.6.2015, a:2.7.2015
Nástup možný IHNED! Práce na DPČ, později možnost i na HPP.
Požadujeme: věk od 18 let, dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita.
Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, pravidelné zálohy, možnost přesčasových hodin.
Zájemci hlaste se u paní Zuzany Štepánkové ve dnech PO - PA od 8:00 - 16:00 hod na tel. 778 529 509 nebo osobně na adrese Edymax Holding a.s., Vítkovická 1, Ostrava (budova ČSAD), můžete zaslat také svůj životopis na email: [email protected].
Bezplatná infolinka 800 600 200.

Poslední změna:2015-07-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 9014630787

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání