Key Account Manager pro region Bratislava

Effectix.com, s.r.o.

Račianské mýto 10990/1/D, PSČ 831 02 Bratislava, Slovenská republika, Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
03/2015
Mzdové podmínky (brutto)
600 - 2000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Láka Vás práca pre jednu z najväčších on-line agentúr na Českom a Slovenskom trhu? Chceli by ste byť súčasťou obchodného tímu, ktorý prináša riešenia komplexných služieb v oblasti internetového marketingu pre veľké firmy? Ak máte skúsenosti v obchode, alebo accounte, ste pre nás ten správny človek. Pokiaľ Vás baví obchodovať a následne sa o klienta starať na tej najvyššej úrovni, ozvite sa nám.

Čo očakávame od spoluprace s Vami
Samostatné vedenie obchodných prípadov, komunikáciu s klientmi (marketingovými oddeleniami), akvizície nových klientov, účasť a vyhrávanie tendrov. Rozvoj a zodpovednosť za pevné, dôveryhodné a efektívne vzťahy s klientmi. Osobné schôdzky u klientov, telefonickú a emailovú komunikáciu. Neustále vzdelávanie v oblasti internetového marketingu s pomocou naších odborníkov.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Čo ponúkame
• Prácu na IČO/s.r.o. (s výhľadom aj HPP)
• Zaujímavý fix počas celej doby spolupráce
• Províziu z predaja
• Príspevok na mobil
• Medzinárodný kolektív
• Služobné cesty do Prahy a Brna (platené)
• Výborných kolegov a pracovné prostredie
• Neformálny kolektív

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Reklama, propagace, PR

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hľadáme
• Skúseného obchodníka, ktorý sa nebojí postaviť tým najväčším
klientom a výzvam
• Accounta alebo obchodníka, ktorý vie ako sa vyhrávajú tendre
• Tímového hráča, ktorý zapadne do "internetového" prostredia
• Milovníka stolného futbalu (alebo aspoň príležitostného diváka)
• Skúsenosti s accountskou prácou vítané
• Nemusíš byť skúsený v on-line reklame (na to si Ťa vyškolíme)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 1815282  Datum zveřejnění: 6.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 600 - 2000 EUR/měsíc