Provozní laborant/ka v potravinářském průmyslu

efko cz s.r.o. (MPSV)

Třída Čs. armády 839, 391 81 Veselí nad Lužnicí, Okres Tábor
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-28
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 17500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kontroloři kvality potravin a nápojů, laboranti (75152)

Pracoviště a kontakty

Firma:efko cz s.r.o., IČ 62497553, http://www.efko.com
Pracoviště:Třída Čs. armády 839, Veselí nad Lužnicí II, 391 81 Veselí nad Lužnicí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-28
Mzdové rozpětí:od 14000 do 17500 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:provozní laborant/ka v potravinářském průmyslu,
pož.: středoškol. vzdělání chemického směru, praxe vítána - výhodou, mzda 12.000,- Kč + 2.000,- až 3.500,- Kč měsíční prémie
prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, příspěvek na stravování, mimořádné odměny, roční prémie

Poslední změna:2017-03-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tábor

číslo volného místa: 9942510768

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou