Technolog/konstruktér se zaměřením na obaly

EFKO - karton, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dolní 347, 592 14 Nové Veselí, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-20
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 33000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici v ostatních průmyslových oborech (3119)

Pracoviště a kontakty

Firma:EFKO - karton, s.r.o., IČ 26915758, http://www.efko.cz/
Pracoviště:Dolní 347, 592 14 Nové Veselí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-01-20
Mzdové rozpětí:od 23000 do 33000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pracovní nabídky
" návrh a příprava konstrukce obalů (papír, karton, lepenka) pro hračky, potraviny, léky, aj.
" montáže a vyřazení tiskových archů
" kontrola tiskových dokumentů
" objednávky výsekových nástrojů
" vzorkování
" velmi úzká spolupráce s výrobou
" podpora obchodního oddělení po technické stránce
Požadujeme
" kreativitu, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
" praxi na podobné pozici
" vyučení v polygrafickém oboru výhodou
" znalost AutoCAD vítaná, 2D dostačující
" řidičské oprávnění skupiny B
Nabízíme
" zázemí stabilní české firmy
" příjemné prostředí a menší kolektiv
" práci s nově instalovanými špičkovými technologiemi
" zaškolení na náklady firmy
" zajímavé motivující platové ohodnocení
" možnost flexibilní pracovní doby
Vaše žádosti a životopisy zasílejte na e-mail [email protected]. Doporučeným uchazečům Úřadu práce bude umožněn osobní kontakt po prvním kole výběrového řízení.

Poslední změna:2017-01-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 12027610740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou